Loading...
Uncategorized

MIAM’dan : “From Istanbul”

“Özellikle belirsizlik ve endişe zamanlarında bizi bir araya getiren ve ayıran nedir? From Istanbul işte bu sorunun altını çiziyor. On üç farklı parçadan oluşan bu derleme albüm, özgün seslerin ve birbirinden bağımsız müzikal kalıpların, çizgilerin, şekillerin ve de dokuların sürekliliğini duyabileceğimiz geniş bir ortam sunuyor.” (Albüm kitapçığından)

4 Mayıs 2017’de Lila Müzik etiketiyle yayınlanan From Istanbul adlı albümde, birçoğu İstanbul Teknik Üniversitesi Dr. Erol Üçer Müzik İleri Araştırmalar Merkezi (MIAM) mensubu, öğrencisi veya mezunu olan birçok başarılı besteci ve icracı yer almaktadır. Albümde ayrıca MIAM’da geçmiş yıllarda görev almış müzik insanlarına da yer verilmiştir. Albümdeki besteleri seslendiren icracılar ve topluluklar, başarıları dünya çapında tescillenmiş müzisyenlerdir. Bu albüm ayrıca, on yedinci yılını kutlamakta olan MIAM ailesinin ve MIAM geleneğinin geçmişini örneklemekte ve gelecek nice eserler ile albümleri müjdelemektedir.

Albümde eserlerine yer verilen besteciler, Kamran İnce, Adam Roberts, Reuben De Lautour, Pieter Snapper, Eray Altınbüken, Amy Salsgiver-Dorsay, Jeremy Woodruff, ve Robert F. Reigle’dır.

İcracılar arasında ise Hezarfen Ensemble, Yurodny Ensemble, Ivan Arion Karst, MIAM Modern Music Ensemble (MMME), Juilana Snapper, Jerfi Aji, sa.ne.na, Berna Anıl, Aida Pulake, Filiz Karapınar, ve Lepidus Ensemble gibi isimler yer almaktadır.

Albümün kayıt, miksaj, ve mastering işlerini Ozan Sarıer, Pieter Snapper, Can Karadoğan, Gökhan Deneç, ve Egemen Kanmaz paylaşmışlardır.

Bilginize sunarız.

WordPress even includes a how to spy on cell phone without having access to the phone https://spyappsinsider.com/how-to-read-someones-text-messages-without-having-their-phone bookmarks tool to keep track of your favorite sites